Ano
Ne

JE VÁM VÍCE NEŽ 18 LET?

 

 

Pivovar Ferdinand s.r.o. dodržuje platný zákon o regulaci reklamy. Proto žádáme osoby mladší 18 let, aby nevstupovaly na naše internetové stránky.

Děkujeme za pochopení.

Nabídka

Kromě spotřeby vlastního sladu přímo v pivovaru Ferdinand nakupují humnový slad v naší sladovně také některé středně velké české pivovary a také vyhlášená německá sladovna Weyermann, z níž se slad prodává do celého světa. Právě použití tradičních a staré technologie s vysokým podílem ruční práce je pro sladovnu Weyermann nejlepší vizitkou pro odběr sladu ze sladovny Ferdinand. Poslední dobou výrazně narůstá i prodej pytlovaného sladu do mnoha českých minipivovarů, jímž se snažíme s naší nabídkou a servisem vyjít vstříc.

Nabízíme jak slad volně ložený (při odběru většího množství), tak slad pytlovaný:

Klasický humnový slad český-světlý, balení v 25 a 50,-Kg pytlích s igelitovou všitou vložkou či bez (dle domluvy)-originální potisk (90% v odrůdové čistotě Bojos+Malz)

A dále nabízíme kvalitní speciální slady z již zmiňované sladovny Weyermann (slady jsou skladem v pivovaře Ferdinand, Benešov)

Speciální slady pytlované á 50kg (25 kg) s vložkou ze sladovny Weyermann-Bamberg-originální potisk:

 

Slad Mnichovský I (barva 14-17EBC)

Slad Mnichovský II (barva 22-25EBC)

 

Slad karamelový I (barva 80-100EBC)

Slad karamelový II (barva 110-130EBC)

Slad karamelový III (barva 140-160EBC)

 

Slad barevný III (barva 1 300-1 500EBC)

Pale Ale Malt

Carapils

Carared

Carahell

Vídeňský slad

Pšeničný slad světlý

Ostatní slady z nabídky sladovny Weyermann + kvasnice objednáváme dle konkrétních požadavků odběratelů (zboží dovážíme pravidelně jedenkrát do měsíce).

Více informací o sladovně Weyermann na webových stránkách www.weyerman.de, kde je i česká verze.

 

Na vyžádání pochopitelně zašleme i kvalitativní specifikace na náš slad světlý i slady speciální.

 

Objednávky přijímáme telefonicky nebo e-mailem.

Ceník dle domluvy.

Doprava pytlovaných sladů je hrazená kupujícím. Volně ložený slad dle domluvy.

Seznam akcí

9.9.2017 Pivovarské slavnosti 2017

Tradiční Pivovarské slavnosti.

Začátek ve 12. hodin.

 

Zobrazit vše

Aktuality a tiskové zprávy

Nové pivo Ferdinand s přeškrtnutým klasem

Benešovský pivovar Ferdinand si nadělil ke 120. výročí od svého vzniku nový druh piva. Od června zařadí do sortimentu bezlepkové pivo, které je už devátým „bratrem“ v řadě skutečných piv. Je tak třetím tuzemským pivovarem, který vaří pivo bez lepku- glutenu. Výrobek patří do licenčního systému ELS, který je jednotný ve všech evropských zemích.

Pivovar získal vzácné deputátky

Benešovský pivovar Ferdinand získal žetony, které dostávali zaměstnanci pivovaru za první republiky jako deputát. Za jeden „poukaz“ si vyzvedli litr piva. Hodnota mincí může dnes znamenat jen pár stokorun, ale pro samotný pivovar má cenu velkou, především historickou.

Sedm Kulí z Benešova dostane Top Delikatesu

Benešov: Letos v pořadí 19. ročník veletrhu GastroFair Víno&Delikatesy, který se uskuteční ve dnech 26. – 28. 4. 2016 na pražském Výstavišti, představí během tří dnů největší expozici vín, destilátů a dalších nápojů včetně pochutin z „nových“ zemí Evropské unie. Pestrou nabídku doplní také točené pivo Ferdinand z Benešova.

Zobrazit vše